poniedziałek, 14 stycznia 2013

Liam Payne

  Imię Liam oznacza wojownika z silną wolą

Odpowiedzialny , Atrakcyjny i Szarmancki Liam urodził się 28 sierpnia 1993r. O swoją szansę na wygranie programu X Factor walczył dwa razy pierwszy gdy miał zaledwie 14 lat a drugi dwa lata później. Chłopak zadziwia nas swoim głosem w wielu piosenkach. Sam uważa że największe emocje towarzyszyły mu przy piosence 'moments'. Gdy rozstaje się z członkami zespołu mówi że będzie tęsknił za bąkami Nialla i ciągły chodzeniem Harrego nago. W latach szkolnych chodził na wagary aby uniknąć zastraszania ze strony kolegów. Przystojniak rzadko kiedy się smuci jednak gdy tak się dzieje wyobraża sobie dziecko z brodą i wąsami aby poprawić sobie humor. Przerażają go łyżeczki dlatego nawet lody je widelcem. Payne przepada za wszystkim co związane z Disney'em filmem który go wzruszył był Toy Story 3. Kiedy oglądał High School Musical porównał siebie do Troy'a ,ponieważ twierdzi że mają wspólne zainteresowania oboje uwielbiają śpiewać i grać w koszykówkę . Chłopak z pewnością ma poczucie humoru uwielbia również gdy inni śmieją się z jego żartów. Danielle Peazer to ukochana Liam'a choć dzieli ich lekka różnica wiekowa świetnie się dogadują i są ze sobą naprawdę szczęśliwi. 
  
Jak według Payna wygląda miłość

 U dziewczyn podobają mu się niebieskie oczy, uwielbia pocałunki w szyję ale nie lubi jak panny pytają o związek twierdzi że to on powinien zrobić ten pierwszy ruch. Uważa że miłość polega przede wszystkim na szczerych rozmowach. Na randkach i spacerach trzyma dziewczynę za ręka zalicza to do ważnego elementu w związku. Kręci a zarazem podnieca go publiczne okazywanie swoich uczuć.  Chce się ożenić w wieku 25lat. Jak każdy mężczyzna pragnie aby jego wybranka akceptowała wady swojego chłopaka  .

Jak jest postrzegany przez zespół i fanów
 Liam jest bardzo zrzyty  z chcłopakami z zespołu. Zawdzięcza im swój codzienny uśmiech na tważy.
Jest znany ze swoich romantycznych zamiarów i lekkiej niezdarności. Harry jest dla niego jak młodszy brat razem wykonują ćwiczenia a czasami nawet Hazza pomaga mu w gotowaniu. Fani spisali rzeczy za które kochają przystojniaka Liam gdy się o tym dowiedział wzruszył się jak nigdy wcześniej. Raz podarował swojej miłośniczce numer telefonu:D Chłopak śpi nago( hahaha) Biega najszybciej z zespołu a jego mięśnie robią niezwykłe wrażenie na wielbicielkach. Zawsze chciał mieć brata a teraz ma aż czterech:D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz